Vege 750ml Surowy Sok Warzywny seler/marchew/burak

17,90 zł
Brutto

Składnikami soku Vege są wyłącznie (surowe) niepasteryzowane warzywne soki typu cold press.

1xVege 750ml składniki: sok marchewkowy, sok selerowy, sok burakowy

Ilość

Wysyłka: w każdy wtorek i czwartek
*za wyjątkiem ustawowo dni wolnych od pracy

Szczegóły produktu

Sok Vege 750ml – Esencja Zdrowia z Polskich Warzyw prosto z Tłoczni Chocznia!

Odkryj moc ziemi zamkniętą w butelce! Nasz niepasteryzowany Sok Vege to czysta, warzywna energia, która odżywi Twój organizm i doda Ci witalności. Stworzony z lokalnych, starannie wyselekcjonowanych warzyw, jest idealnym sposobem na uzupełnienie diety w cenne witaminy i minerały.

Co kryje się w Soku Vege?

100% Naturalny i Niepasteryzowany: Dzięki tłoczeniu na zimno i rezygnacji z pasteryzacji, nasz sok zachowuje maksymalną ilość składników odżywczych, żywych enzymów i naturalny, głęboki smak warzyw. To produkt bez żadnych kompromisów – bez dodatku cukru, wody, soli czy konserwantów.

Moc Trzech Warzyw:

Sok z Buraka: Ziemisty, lekko słodki i pełen antyoksydantów. Burak jest ceniony za swoje właściwości wspierające układ krążenia i naturalnie zwiększające wydolność organizmu.
Sok z Marchwi: Naturalna słodycz i bogactwo beta-karotenu (prowitaminy A), który dba o piękny wygląd skóry, wzrok i odporność.
Sok z Selera Naciowego: Orzeźwiający, lekko słony smak i prawdziwa skarbnica minerałów. Seler naciowy doskonale nawadnia, oczyszcza organizm z toksyn i uzupełnia elektrolity.
Twoje codzienne wsparcie: Sok Vege to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, dbających o linię oraz wszystkich, którzy chcą w prosty i smaczny sposób wzbogacić swoją dietę. To płynna porcja zdrowia, która wspiera detoks, dodaje energii i poprawia samopoczucie.
Lokalny produkt w ekologicznym szkle: Tłoczymy z pasją w naszej rodzinnej tłoczni w Choczni, wykorzystując dary naszej ziemi. Szklana butelka o pojemności 750 ml to najlepsza gwarancja ochrony smaku i świeżości, a także nasz ukłon w stronę środowiska.

Jak smakuje?

To harmonijne połączenie ziemistej słodyczy buraka, delikatnej słodyczy marchwi i charakterystycznej, odświeżającej nuty selera naciowego. Smak jest wytrawny, pełny i niezwykle satysfakcjonujący.

Często zadawane pytania (FAQ)

1. Jaki ma profil smakowy?

Wytrawny i pełny: ziemista słodycz buraka, łagodna marchew, do tego świeża, lekko słonawa nuta selera naciowego. Najlepiej smakuje dobrze schłodzony.

2. Od czego zacząć, jeśli to Twój pierwszy warzywny sok?

Start od 100–150 ml i stopniowo zwiększaj. Jeśli profil wydaje się intensywny, rozcieńcz 1:1 z wodą albo dodaj łyżkę soku jabłkowego dla łagodniejszego smaku.

3. Czy „Vege” nada się przed/po treningu?

Tak. Przed: 30–60 min 150–200 ml. Po: 150–250 ml. Przy długim wysiłku rozcieńcz 1:1 i dodaj szczyptę soli (elektrolity).

4. Na co uważać przy nadciśnieniu lub wrażliwym żołądku?

Seler naciowy ma naturalny sód – wlicz go do dziennego limitu. Przy wrażliwym żołądku wybierz małe porcje, pij do posiłku i unikaj tuż przed snem.

5. Mętność, osad lub rozwarstwienie — czy to normalne?

Tak — to cecha soku niefiltrowanego z miąższem. Przed nalaniem delikatnie wstrząśnij.

Zobacz także

Sok Burakowy100% Surowy...

Sok Burakowy100% Surowy 750ml Warzywny typu...

14,90 zł
Dostępność: 99431 W magazynie

Składniki:100% surowy sok burakowy typu cold press.

Wartości odżywcze podane w 100ml soku. 

Wartość energetyczna 188kJ/45kcal, Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g, Węglowodany 10g w tym cukry 9,2g, Błonnik 0,3g, Białko 1g, Sól 0g.

Okres przydatności do spożycia 3 dni od daty produkcji.

Sok Marchewkowy 100% Surowy...

Sok Marchewkowy 100% Surowy 750ml Warzywny typu...

14,90 zł
Dostępność: 98935 W magazynie

Surowy sok tłoczony z korzenia marchewki 100%, niepasteryzowany typu cold press w butelce szklanej.

Wartości odżywcze podane w 100ml soku. 

Wartość energetyczna 155kJ/37kcal, Tłuszcz 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g, Węglowodany 9g w tym cukry 8,7g, Błonnik 0,7g, Białko 0,9g, Sól 0g.

Okres przydatności do spożycia 3 dni od daty produkcji.


Sok z Selera Naciowego 100%...

Sok z Selera Naciowego 100% Surowy 750ml typu...

19,90 zł
Dostępność: 96664 W magazynie

Surowy sok tłoczony z łodygi selera 100%, niskokaloryczny, niepasteryzowany, warzywny typu cold press w butelce szklanej.

Wartości odżywcze podane w 100ml soku. 

Wartość energetyczna 55kJ/13kcal, Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g, Węglowodany 2,6g w tym cukry 1,4g, Błonnik 1,8g, Białko 1g, Sól 0,4g.

Okres przydatności do spożycia wynosi 7 dni od daty produkcji.

Sok Szpinakowy 100% Surowy...

Sok Szpinakowy 100% Surowy 750ml typu cold press

28,90 zł
Dostępność: 99769 W magazynie

Surowy sok tłoczony ze szpinaku 100%, niepasteryzowany, warzywny typu cold press. 

Wartości odżywcze podane w 100ml soku. 

Wartość energetyczna 96kJ/23kcal, Tłuszcz 0,4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g, Węglowodany 3,6g w tym cukry 0,4g, Błonnik 2,2g, Białko 2,9g, Sól 0g.

Sok Ogórkowy 100% Surowy...
  • -4,00 zł

Sok Ogórkowy 100% Surowy 750ml typu cold press

18,90 zł 14,90 zł -4,00 zł
Dostępność: 9800 W magazynie

Surowy sok ogórkowy 100%, niepasteryzowany, warzywny typu cold pres.

Wartości odżywcze podane w 100ml soku. 

Wartość energetyczna 80kJ/19kcal, Tłuszcz 0,3g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g, Węglowodany 3,9g w tym cukry 2,9g, Błonnik 0,5g, Białko 1g, Sól 0g.