Pyszne soki, duża objętość i bardzo dobra cena. Zamawiam drugi raz i na pewno nie ostatni. Przesyłka jest bardzo szybko. Kontakt ze sklepem jest bardzo dobry. Soki są naprawdę bardzo bardzo dobre a butelki wymienne :)) Polecam każdemu.

Agnieszka

Chodorowska

Właśnie kończę trzeci dzień detoxu sokowego. Wszystkie soki są przepyszne, chociaż troszkę się ich obawiałam. Ani razu nie czułam się głodna, jestem wypoczęta i nie pamiętam kiedy miałam tak płaski brzuch. Oczywiście już poleciałam wszystkim znajomym, część już nawet zamówiła taki zestaw i czekam z niecierpliwością na ich ocenę.

Julia

Walkowiak

Chce tylko powiedzieć, że to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Uzależniłam się totalnie od tych soków. I zamawiam już któryś raz z rzędu. Stosuje soki jako zamiennik niektórych posiłków. Czuje się milion razy lepiej. Dziękuje, ze jesteście ♥️

Adrianna

Karwowska

Polecam trzydniową dietę sokową Soki bardzo smaczne, świeże, dobrze skomponowane smaki. Transport soków zorganizowany rewelacyjne, soki zabezpieczone, dojechały schłodzone ! Polecam, na pewno skorzystam ponownie

Natalia

Koroluk

Produkty smakowo bardzo wysokiej jakości, ciekawe alternatywne rozwiązania sokowe (sok z czosnku!), wiarygodne źródło zdrowego odżywiania się. Na plus też duży wybór soków i wariantów smakowych oraz szklane butelki. Sklep internetowy działa bez zarzutu a wysyłka super szybka, tak samo jak dostawa. Paczka zamówiona internetowo dotarła wzorowo zapakowana a produkty w środku zabezpieczone idealnie - wypełnienie paczki papierowe w większości, bezproblemowe w segregacji. Polecam!

Izabela

Zielińska

Surowe soki i diety sokowe.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji soków surowych, tłoczonych na zimno popularnie zwanych sokami cold press. Bogactwo świeżych surowców pozwala nam na tłoczenie całej gamy surowych soków min.: jabłkowy, marchewkowy, selerowy(nać), burakowy, szpinakowy, pietruszkowy (nać), ogórkowy, cytrynowy, pomarańczowy, grejpfrutowy, imbirowy, rabarbarowy czy nawet czosnkowy.   Taka różnorodność soków warzywnych  i owocowych pozwala nam na tworzenie autorskich mieszanek soków warzywnych i owocowo- warzywnych znajdujących zastosowanie w oczyszczają cych dietach sokowych. Świeżych, nieprzetworzonych, bogatych w substancje odżywcze, cechujących się bardzo wysokim poziomem  biowitalności . Potwierdzonym w niezależnych badaniach przez naukowców Laboratorium Eksperymentalnych Technik Badawczych Surowców i Produktów Biologicznych Uniwersytetu Rolniczego im Hugo Kołłątaja w Krakowie.
​ Wszystkie procesy tłoczenia zachodzą naturalnie bez żadnych dodatków takich jak cukier, barwniki czy ulepszacze. W Tłoczni Choczni wszystkie urządzenia mające kontakt z sokiem sa wykonane ze stali nierdzewnej. A zastosowanie najnowocześniejszych technik tłoczenia ,gwarantuje uzyskanie soku pełnowartościowego o minimalnym poziomie oksydacji. Aby z potęgować zdrowotne działanie soków i przekazać  naturze należny jej szacunek, rozlewamy nasze surowe wyroby do butelek szklanych, które można ponownie wykorzystać lub łatwo poddać procesowi recyklingu. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny smak tłoczonych soków z Tłocznia Chocznia dostrzegli krytycy kulinarni z międzynarodowego Żółtego Przewodnika  Gault&Millau  a także  mistrz dziennikarstwa kulinarnego Robert Makłowicz. Wszystkie nasze wyroby są certyfikowane znakiem „Made in Małopolska” ​ Dla osób świadomych zdrowej diety i dbających o swoją sylwetkę przygotowaliśmy kompozycje diet sokowych. Pośród prezentowanych przez nas zestawów można wyszczególnić diety sokowe: oczyszczające, o niskiej kaloryczności, wzmacniające odporność czy figurujące sylwetkę. Stosując dietę sokową z Tłoczni Choczni dostarczasz do swojego organizmu to co najlepsze. Pełne spektrum witamin, minerałów i pełnowartościowych fito enzymów które występują w nieprzetworzonych surowych sokach. Spożywanie świeżych soków przynosi szereg korzyści dla zdrowia. Pozytywnie wpływa na samopoczucie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Włączenie surowych soków warzywnych i owocowych do codziennej diety jest kwintesencją zdrowego odżywiania i przyniesie korzyści zdrowotne Tobie i całej Twojej rodzinie.