Sok Malinowy 100% Tłoczony Niesłodzony 300ml

11,90 zł
Brutto

100% Sok malinowy niesłodzony 300ml. Tłoczony z owoców dojrzałych malin typu cold press. Idealny do herbaty. Pasteryzowany

Ilość

Wysyłka: w każdy wtorek i czwartek
*za wyjątkiem ustawowo dni wolnych od pracy

Wszyscy doskonale znamy lecznicze działanie Soku z Malin, który od wieków występuje w domowych spiżarniach ciesząc smakiem dzieci i dorosłych. Niezastąpiony przy infekcjach górnych dróg oddechowych, przeziębieniu, czy grypie dzięki zawartości kwasu salicylowego mającego właściwości przeciwzapalne i napotne. Źródło wielu witamin (A, E, C, K) oraz minerałów (potasu, magnezu i wapnia). Doskonały do napojów ciepłych i zimnych.

#naodporność #naprzeziębienie #bombawitaminowa #dolemoniady #doherbaty #dodeserów

Zobacz także

Szczegóły produktu
EAN: 5902854540112
Marka: Tłocznia Chocznia
Skład: Tłoczony sok malinowy 100%, niesłodzony.

Sok: Bomba aromatyczna, skondensowany czerwony, wytrawny z garbnikową końcówką. Super ekstraktywny i bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy soku malinowego by herbata zamieniła się w malinową. Bezapelacyjnie sok malinowy sprawdzaja się na froncie walki z przeziębieniami. Działa napotnie, powodując obniżenie temperatury ciała, co jest szczególnie ważne przy wysokiej gorączce. Poza tym tłoczony sok malinowy ma działanie przeciwbakteryjne, a także przeciwzapalne.

Produkt wegański, pasteryzowany.
Termin przydatności do spożycia: 6 mc-y od daty produkcji.
Zastosowanie:
- do bezpośredniej konsumpcji
-uzupełnienie domowej apteczki
-dodatek do napojów zimnych i gorących
-składnik w produkcji sorbetów, lodów i deserów
Kraj pochodzenia surowca: POLSKA, Hiszpania